Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

BabyOno od 1990 roku wspiera rodziców w procesie wychowania dzieci dostarczając im produktów niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka.

Z myślą o aktywnych rodzicach, ceniących sobie komfort i oszczędność czasu, projektuj produkty tak, by łączyć w nich niezawodne rozwiązania, łatwość obsługi i ergonomię. W procesie tworzenia produktów angażuje także rodziców, by efektem wspólnych prac dać Ci produkt doskonale dostosowany do Twoich potrzeb.

Priorytetem firmy BabyOno jest tworzenie produktów bezpiecznych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami Unii Europejskiej. Zanim zabawki trafią do rąk dziecka przechodzą szczegółowe badania.

Prowadzona ścisła kontrola produkcji na każdym jej etapie zapewnia najwyższą jakość produktu, dzięki której firma zdobyła zaufanie milionów rodziców na całym świecie.

Uwieńczeniem troski o dzieci są przyznawane liczne nagrody i wyróżnienia. Produkty zdobyły uznanie rodziców w plebiscytach organizowanych przez specjalistyczne miesięczniki, m.in.: "Mam Dziecko", "Dziecko", "Rodzice".

Producent dba o to, abyście codziennie odczuwali satysfakcję z bycia rodzicem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl